YUKARI

Hakkımızda

MEKDİNE.COM WEB SİTESİ SİZE HANGİ AVANTAJLARI SAĞLAR?

 

Burada size umre nedir ? Nasıl yapılır ? Sorularının yanıtlarını vermeyeceğiz. Bunları zaten biliyorsunuz. Size bu yazıda daha farklı bir konudan bahsedeceğiz. Umreye giderken kendinize en uygun umreye nasıl ulaşıyorsunuz?

Şöyle farzedelim yaşadığınız bölgede 10 adet umre acentesi var ve bu acentelerin herbiri yıl içerisinde 10 adet umre turu düzenliyor. Peki sizin için en uygun olanı hangisi? Bunu en kısa sürede zaman harcamadan nasıl bulacaksınız? Daha önemlisi  10 acentenin 10 adet umre turunu tek tek kıyaslamadan hangisinin sizin isteklerinize göre olduğunu nerden bileceksiniz?

 

İşte burada devreye Mekdine.com giriyor. Bulunduğunuz bölgede 10 değil 100 acente de olsa ve her biri 10 değil yıl içerisinde 100 umre turu da düzenlese kendizine en uygun umre turunu çok kolay bir şekilde bulacaksınız. Nasıl mı?

 

Mekdine.com sizin için Türkiye genelinde bütün acentelerin bütün umre turlarını tek bir sistemde topluyor. Bu umre turlarını herbir ayrıntısına varana kadar filtreleme yöntemi ile birbirinden ayırıyor.

 

Hangi Dönem?

Fiyatı Ne?

Kaç Günlük Umre?

Hangi Havayolu?

Yemek Şekli Nasıl?

Konaklanacak Otel Uzaklıkları Ne kadar?

Ekonomik veya Lüx Umre turları mı?

Önce Mekke’ye mi Yoksa Medine’ye mi gidilecek?

 

Gibi daha birçok filtreleme yöntemi kullanılarak size en uygun umreyi en kısa sürede bulmanıza yardımcı oluyor.

 

MEKDİNE.COM SİTESİNDE UMRE ARAMAK ÇOK KOLAY

 

Kendine umre turu arayacak bir kullanıcı mekdine.com sitesinde umre planla bölümünden 3 adımda kendine en uygun umre turunu bulur.

1.       Adım : Dönem seç

Size en uygun dönemi umre planla bölümünde bulunan dönem seç sekmesinden seçebilirsiniz.

 

2.       Adım: Fiyat Aralığı Gir

Mekdine sistemi içerisinde bulunan yüzlerce umre turu için size en uygun olan fiyat aralığını en düşük ve en yüksek aralık olarak fiyat aralığı bölümünde belirleyebilirsiniz.

 

3.       Adım : Gün Sayısı belirle

Kaç günlük umre turuna gidecekseniz umre planla bölümünden size en uygun gün sayısını belirleyebilirsiniz

Bu adımlarını kullanarak Türkiye genelindeki bütün umre aceentelerinin bütün umre turlarını kendi kriterlerinize göre sıralamış olursunuz. İlginizi çeken umre turuyla ilgli detaylı bilgilere bakabilir. Konaklayacağınız otelin fotoğraflarını dahi görebilirsiniz.

MEKDİNE.COM SADECE UMRE TURU BULMAZ. PEKİ BAŞKA NE YAPAR?

Mekdine.com web sitesi size en uygun umre turunu bulmakla kalmaz. Aynı zamanda sorumluluğunuzu almış umre acentesi ile ilgili merak ettğiniz bütün soruların cevabını bulmanıza da yardımcı olur. Bahsi geçen acente ile ilgili memnuniyetinizi ve sorunlarınızı dile getirebileceğiniz bir platform görevi görür. Acente ile ilgili görüşlerinizi belirtir ve gittiğiniz umre turunu düzenleyen acenteyi de değerlendirebilirsiniz. Anlık olarak acenteye soru sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Bütün bunların hepsini mekdine.com web sitesi üzerinden oluşturduğunuz kullanıcı profil sayfasından yapabilirsiniz.

Acente İsmi

Yetkili Kişi

Şehir

Site

Telefon

E-posta

Şifre

Şifre Tekrar

YorumunuzMail Adresiniz

Telefon Adresiniz

Sorununuzu BelirtinizE-Posta Adresiniz :

Şifreniz :

Şifremi Unuttum

Hesabımı Doğrula

Telefon Numarası :

SMS Kodu :

Telefon Numarası :Ad Soyad :

E-Posta Adresiniz :

Cep Telefonu:

Şehir :

Şifreniz :

Şifreyi Tekrar Giriniz :

Bu özelliği kullanabilmek için üye olmanız gerekiyor.

Hemen kayıt ol